הנדסה

פתרונות הנדסה

מציעה מתן פתרונות הנדסה מתקדמים לאורך כול שלבי המוצר משלב אפיון המוצר, גמר הפיתוח, ייצור אבטיפוס ועד לייצור סדרתי והמוני.

תכנון זיווד אלקטרוני בהתאם למפרטי לקוח או דגם.

תכנון מחדש של מוצרים קיימים למטרות הוזלה/שיפור.

הנדסת מוצר וליווי ייצור.

תמיכה טכנית בלקוחות החברה.

היחשפות למגוון רחב ביותר של מוצרים, עיצובם ושדירוגם תרמה ידע מורחב ביותר וכיום מחלקת ההנדסה מסוגלת לתת מענה ותמיכה לכול בעיה.

מחלקת ההנדסה של אהרון יוסף זכתה לשבחים רבים מצד לקוחות רבים על מעורבותה ותרומתה הרבה בכול שלבי ייצור המוצרים השונים ואף שדרגה ותכננה מספר בלתי מבוטל של מוצרים בתעשיות השונות.

זיווד אלקטרוני - שלב התכנון

המוח שמאחורי הזיווד היא מחלקת ההנדסה שלנו. מוצר שמגיע אלינו ללא מודל או מפרט טכני מועבר ישירות למחלקת ההנדסה צוות מהנדסים מנוסים המכירים את תחום הזיווד מכל היבטיו, יעניק לכם מהידע, הניסיון והחשיפה למגוון עצום של עבודות מורכבות, על מנת  לסייע בתהליך הפיתוח ולאתר פתרונות הנדסיים חכמים לייצור.

ייעול הייצור

מחלקת ההנדסה של חברת אהרון יוסף מאפשרת לכם תכנון חכם ומדוייק של המוצר. אנו מעמידים לרשותכם צוות מיומן של 8 מהנדסים הבקיאים בכל התחומים של תכנון מתכות במוצר. מערך ההנדסה שלנו יבטיח כי למוצרים שנכנסים לעבודה במפעל יהיה תיק מוצר מלא, שלם ומתוכנן בקפידה, שיאפשר ייצור יעיל וחסכון בעלויות.

אהרון יוסף

החברה מספקת שירותי זיווד אלקטרוני ועיבוד מתכות בקבלנות משנה. בחברה מועסקים כ- 120 עובדים במחלקות שונות בגן יבנה ועוד כ- 70 עובדים במפעל בבאר שבע, והיא ערוכה לקבלת פרויקטים במתכונת של turnkey project. החברה מספקת שירותיה בתחומים הבאים: יהרכבה וייצור מכונות לתעשיות השונות, עיבוד שבבי לתעשיית ההיי טק, ביצוע אינטגרציה למערכות מורכבות בתחום המתכת, חשמל, אלקטרוניקה, אופטיקה ומכאניקה.

Google Maps by Embedgooglemap.net

רחוב עמל 22 גן יבנה ת.ד 202

08-8673402

liran@ay-ltd.com

TOP דילוג לתוכן